Kontakta oss


Per-Arne Sandén
Service / Injustering / Montage 
Tel: 0510-617 26
Mobil: 070-531 04 13
E-post: pa@idcc.se
  Jan Svensson
Jan Svensson
VD
Tel: 0510-617 26
Mobil: 070-322 34 31
E-post: jan@idcc.se
     

Axel Ridderbäck
Service / Injustering
Mobil: 070-5656798
E-post: axel@idcc.se

  Laila Sandén
Laila Sandén
Ekonomi /  Personal / Fasighet
Tel: 0510-617 26
Mobil: 070-565 66 76
E-post: sanden@idcc.se
     

Steve Lindell
OVK / Service / Injustering
Mobil: 076-110 35 75
E-post: steve@idcc.se
  Leif Håkanson
Leif Håkanson
OVK / Service / Injustering
Mobil: 070-333 89 12
E-post: hakanson@idcc.se
     


Jerry Huhmarniemi

OVK / Injustering
Tel: 0510-617 26
Mobil: 073-039 58 45
E-post: jerry@idcc.se

  Ulf Jönsson
Ulf Jönsson
Service / Injustering / Montage
Tel: 0510-617 26
Mobil: 070-295 33 02
E-post: jonsson@idcc.se
     

Marcus Jonsson
Service  / Montage  
Mobil: 070-407 84 22
E-post: marcus@idcc.se
 


Sofia Alvelod
Lokalvård
Tel: 0510-61726

     
Thomas Blomberg
Thomas Blomberg
Säljare / Marknad
Mobil: 070-330 92 59
E-post: thomas@idcc.se
 
 Robin Bladh Svensson
Service / Injustering / provtryckningar
Mobil: 076-191 58 65
E-post: robin@idcc.se
     
Jonas Dahl
OVK / Service / Injustering
Mobil: 070-3102013
E-post: dahl@idcc.se
 
Olle Gustavsson
Kyla och värmepumpar
Mobil: 070-283 85 31
E-post:olle@idcc.se

 
     

Emilia Svensson
Inköp och kalkylering
Mobil: 073-807 20 96 
E-post: emilia@idcc.se

 

Jonas Nilsson
Kyla och värmepumpar
Mobil: 072-452 33 26
E-post: nilsson@idcc.se

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

IDCC HAR UTÖKAT STYRKAN

 

MED TRE NYA MEDARBETARE

OLLE GUSTAVSSON Kyla och värmepumpar

JONAS NILSSON       Kyla och värmepumpar

EMILIA SVENSSON   Inköp och kalkylering

 

 

Huvudkontoret

IDCC
Karlstorpsvägen 7
531 57 Lidköping

Tel: 0510-617 26
mail@idcc.se

Till kartan

Kontaktformulär

Namn:

E-post:

Telefon:

Meddelande: